Menu
Sepetiniz
Yerli Üretim
Güvenli Alışveriş
Ödeme Koruma

PUROLITE MB400 MIX-PED REÇİNE FİLTRASYON MEDYASI

PUROLITE MB400 MIX-PED REÇİNE FİLTRASYON MEDYASI
PUROLITE MB400 MIX-PED REÇİNE FİLTRASYON MEDYASI
266,56TL
Vergiler Hariç: 266,56TL
  • Stok: Stokta Var
  • Model: STK-0001

Mevcut Seçenekler:

PUROLITE MB400 MIX-PED REÇİNE FİLTRASYON MEDYASI

Purolite MB400 Mix-ped Reçine, çok saf içerisinde silika barındırmayan minerallerinden arındırılan suyun üretimi içindir.

PUROLITE MB400 tamamen rejenere edilmiş iki reçinenin karışımıyla elde edilir. H+ formunda kuvvetli bir asit jel katyon değiştirici ve OH- formunda kuvvetli bir jel anyon değiştirici. Yüksek oranda silika içeren suların giderilmesi ve en yüksek verimin sağlanması amacıyla seçilir.


PUROLITE MB400 hem musluktan çıkan hem de ters ozmos, elektro diyaliz ve çok aşamalı ani buharlaştırma gibi uygulamalarla ön işlemlerden geçerek elde edilen suları en iyi şekilde arıtarak demineralize su kalitesinde ve silika içermeyen sular üretir.


Kapasitesi dolduğu zaman , rejenere edilebilir bir reçinedir. Öncelikli olarak bileşenleri geri yıkama ile ayrıştırılır daha sonra rejenere edilir, durulaması yapılır ve sonra tekrardan karıştırılır. PUROLITE MB400 böylelikle yeni bir servis için hazır hale gelir.

PUROLITE KATYONİK REÇİNE FİLTRASYON MEDYASI KULLANIM ALANLARI

Küçük IEX veya RO tesislerinden sonra ileri arıtma ünitelerinde

Ham suların direk arıtılma işleminde

Birçok ileri arıtma uygulaması için 0.1 µS/cm’den az iletkenlik gerçekleştiren yüksek çalışma verimi ve kapasitesi.

MB400 popülerliği en fazla kullanıma hazır endüstriyel sınıftan karışık yataktır.

UYGULAMA

Anyonik polielektrolit (anyonik çöktürücü olarakta tabir edilir.) kullanıma hazırlamak amacıyla %0.05 ile %0.1 arasında seyreltilir. Hazırlama çözeltisi genellikle %0.5 olarak, orijinal ürünün karıştırma sırasında suya eklenmesiyle hazırlanır. Atık su karakteristikleri farklı olduğu için optimum dozaj miktarı laboratuvarda jar testi ve işletme denemeleri sonucu belirlenir.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
Etiketler: filtrasyon , mineral , medya
Mağazamızdan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Mağazamızı kullanarak çerezleri kabul etmiş sayılıyorsunuz.
HD Bilişim® | E-ticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.