Menu
Sepetiniz

Su Test Kitleri

Toplam Demir Test Kiti, Sertlik Test Kiti, Klor Test Kiti, Havuz Suyu Test Kiti

AQUATEST SERTLİK - KİREÇ ÖLÇÜM KİTİSu içerisindeki sertlik derecesini ölçmek için kullanılır. Bir suyun sertliği içindeki başlıca çözünmüş magnezyum veya kalsiyumtuzlarından ileri gelip, suyun sabunu çökeltme kapasitesidir. Sabun, suda özellikle her zaman için bulunan magnezyum ve kalsiyum ve iyonla..
99,90TL
Vergiler Hariç:99,90TL
SUTEST HAVUZ SUYU TEST KİTİKlor içeren dezenfektanlar, bilinen patojen mikroorganizmaların birçoğunda etkilidir ve bunları tamamen ortadan kaldırır veya çoğalmalarını engeller. Klor , koku ve tat kontrolü sağlar. İçme sularında kötü tada ve kokuya neden olabilen çok sayıdaki organik maddeyi okside e..
205,05TL
Vergiler Hariç:205,05TL
SUTEST KLOR pH TEST KİTİKlor içeren dezenfektanlar, bilinen patojen mikroorganizmaların birçoğunda etkilidir ve bunları tamamen ortadan kaldırır veya çoğalmalarını engeller. Klor , koku ve tat kontrolü sağlar. İçme sularında kötü tada ve kokuya neden olabilen çok sayıdaki organik maddeyi okside eder..
205,05TL
Vergiler Hariç:205,05TL
SUTEST pH TEST KİTİ SUTEST HAVUZ SUYU TEST KİTİKlor içeren dezenfektanlar, bilinen patojen mikroorganizmaların birçoğunda etkilidir ve bunları tamamen ortadan kaldırır veya çoğalmalarını engeller. Klor , koku ve tat kontrolü sağlar. İçme sularında kötü tada ve kokuya neden olabilen çok sayıdaki org..
174,29TL
Vergiler Hariç:174,29TL
SUTEST SERBEST KLOR TEST KİTİKlor içeren dezenfektanlar, bilinen patojen mikroorganizmaların birçoğunda etkilidir ve bunları tamamen ortadan kaldırır veya çoğalmalarını engeller. Klor , koku ve tat kontrolü sağlar. İçme sularında kötü tada ve kokuya neden olabilen çok sayıdaki organik maddeyi okside..
215,30TL
Vergiler Hariç:215,30TL
SUTEST TOPLAM DEMİR TEST KİTİ Demir ve manganez yer altı sularında hemen hemen her zaman, yüzeysel sularda ise yılın belli aylarında yüksek konsantrasyonlarda bulunmaları nedeniyle içme ve kullanma suları yönünden sorun oluşturmaktadırlar. Demir ve mangan (manganez) suda çözünmeyen (Fe+3 ve Mn+4) i..
420,34TL
Vergiler Hariç:420,34TL
SUTEST TOPLAM SERTLİK TEST KİTİ Bir suyun sertlik oranı içindeki başlıca çözünmüş magnezyum veya kalsiyum tuzlarından meydana gelir. Suyun sabunu çökeltme kapasite değeridir. Sabun, suda özellikle her zaman için bulunabilen kalsiyum ve magnezyum iyonları aracılığıyla çökeltilir. Fakat bu çökeltme a..
215,30TL
Vergiler Hariç:215,30TL
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)
Mağazamızdan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Mağazamızı kullanarak çerezleri kabul etmiş sayılıyorsunuz.
HD Bilişim® | E-ticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.