Menu
Sepetiniz

Demir Mangan ve Arsenik Giderim Mineralleri

Demir Mangan ve Arsenik Giderim Mineralleri

AQUMANDİX FİLTRASYON MEDYASIAquamandix filtrasyon Minerali, su arıtma sistemlerinde demir ve mangan arıtımı için kullanılan mangandioksit formunda katalitik bir mineraldir. Aqua-mandix tamamen doğal bir malzemedir, katkı maddesi içermez. Suda çözünmüş halde bulunan demir ve manganın tek bi..
123,03TL
Vergiler Hariç:123,03TL
AE-FE-MN FİLTRASYON MEDYASIArsenik, demir ile birleşmesinden sonra  metallere karşı çekiciliği olan AS-FE-MN medyası tarafından tutulur. Suda demir bulunmuyor ise arseniğin demir ile birleşmesi için suya demir klorür katılır. Sudaki arsenik oranının yüksek olması durumunda demir klorü..
75,39TL
Vergiler Hariç:75,39TL
BİRM FİLTRASYON MEDYASIDemir mangan arıtım mineraliBirm bir filtrasyon medyasıdır. Genellikle demir ve mangan bileşiklerinin giderilmesinde kullanılmaktadır.Ekonomik ve verimli bir granül içeren medyadır. Basınçlı filtrelerde kullanıldığı gibi yavaş kum filtrelerinde de kullanılır.Birm medyası katal..
113,08TL
Vergiler Hariç:113,08TL
ZEOLİT FİLTRASYON MEDYASIZeolit birçok tarımsal, endüstriyel ve medikal alanda kullanılır, zeolitler, kristal yapılarında su taşıma özelliği olan ve M2 / nO.Al2O3.xSiO2.yH2O formülünü içeren  alüminosilikat mineralidir. Zeolitin içeriğindeki moleküller farklı toksinlere saldırıp onları hap..
69,90TL
Vergiler Hariç:69,90TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)
Mağazamızdan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Mağazamızı kullanarak çerezleri kabul etmiş sayılıyorsunuz.
HD Bilişim® | E-ticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.