Menu
Sepetiniz

Kimyasallar & Mineraller

Havuz Kimyasalları, Dezenfektanlar, Yosun Önleyiciler, pH Ayarlayıcılar, Arıtım Mineralleri, Filtreler ve Dolgu Malzemeleri

AQUMANDİX FİLTRASYON MEDYASIAquamandix filtrasyon Minerali, su arıtma sistemlerinde demir ve mangan arıtımı için kullanılan mangandioksit formunda katalitik bir mineraldir. Aqua-mandix tamamen doğal bir malzemedir, katkı maddesi içermez. Suda çözünmüş halde bulunan demir ve manganın tek bi..
123,03TL
Vergiler Hariç:123,03TL
DOLOMİT pH YÜKSELTME FİLTRASYON MEDYASIAsidik suların pH değerinin yükseltilmesi ve az miktar limite sahip demirin alınması amacıyla kullanılır. Suyun mineral ile teması esnasında serbest karbondioksit alınır ve çözünen kalsiyum sertliğin artmasına sebep olabilir. Ayrıca filtre görevi de gören çok a..
24,61TL
Vergiler Hariç:24,61TL
JACOBİ COCONUT BAZLI AKTİF KARBONAktif karbon, absorbsiyon kapasite miktarı yüksek fizikokimyasal arıtma amacıyla kullanılan bir mineraldir. Aktif karbon minerali sularda; tat, tat, renk veren eriyik gazların, çözülmemiş organik ve organik olmayan kirliliklerin sudan uzaklaştırılması amacı..
131,93TL
Vergiler Hariç:131,93TL
JACOBİ KÖMÜR BAZLI AKTİF KARBONAktif karbon, absorbsiyon kapasite miktarı yüksek fizikokimyasal arıtma amacıyla kullanılan bir mineraldir. Aktif karbon minerali sularda; tat, tat, renk veren eriyik gazların, çözülmemiş organik ve organik olmayan kirliliklerin sudan uzaklaştırılması amacıyl..
84,81TL
Vergiler Hariç:84,81TL
PUROLITE MB400 MIX-PED REÇİNE FİLTRASYON MEDYASIPurolite MB400 Mix-ped Reçine, çok saf içerisinde silika barındırmayan minerallerinden arındırılan suyun üretimi içindir.PUROLITE MB400 tamamen rejenere edilmiş iki reçinenin karışımıyla elde edilir. H+ formunda kuvvetli bir asit jel katyon değiştirici..
266,56TL
Vergiler Hariç:266,56TL
PUROLITE KATYONİK REÇİNE FİLTRASYON MEDYASIKatyonik reçine jelimsi yapıya sahip, kuvvetli asidik özellikte , styren -*divinil benzeri kopolimeri bağlı, düzenli partikül dağılımına sahip katyon değiştirme reçinesidir. Reçine düzgün partikül dağılımı sayesinde kimyasallara ve basınç değişimlerine karş..
77,27TL
Vergiler Hariç:77,27TL
ZEOLİT FİLTRASYON MEDYASIZeolit birçok tarımsal, endüstriyel ve medikal alanda kullanılır, zeolitler, kristal yapılarında su taşıma özelliği olan ve M2 / nO.Al2O3.xSiO2.yH2O formülünü içeren  alüminosilikat mineralidir. Zeolitin içeriğindeki moleküller farklı toksinlere saldırıp onları hap..
69,90TL
Vergiler Hariç:69,90TL
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)
Mağazamızdan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Mağazamızı kullanarak çerezleri kabul etmiş sayılıyorsunuz.
HD Bilişim® | E-ticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.