Menu
Sepetiniz

Bulanıklık ve A.K.M. Giderim Mineralleri

Bulanıklık ve A.K.M. Giderim Mineralleri

ANTRASİT FİLTRASYON MEDYASIAntrasit, multimedya kum filtrelerinde üst katman filtrasyon minerali olarak kullanılan doğal bir mineraldir. Antrasit özgül ağırlığı kuars kuma göre daha düşük olmasından dolayı multimedya filtrelerin ters yıkaması sonrasında en üst katmanında kalabilmektedir. Antrasit, t..
30,16TL
Vergiler Hariç:30,16TL
ANYONİK POLİELEKTROLİT - AGROFLOK FİLTRASYON MEDYASIAtık su arıtma sistemlerinde koagülant ( pıhtılaştırma ) işleminden sonraki aşamada yumaklaştırma işlemini gerçekleştirir. Kimyasal atık su arıtma tesislerinde atığın cinsine bağlı olarak su ile çözelti yapılarak anyonik polielektrolit tatbik edilm..
54,90TL
Vergiler Hariç:54,90TL
QUARTZ KUM - ARITMA, AKVARYUM ve HAVUZ KUMU SiO2 bilinen ve  yaygın olarak rastlanan minerallerden biridir. Kuvars kumu yapı kimyasallarında, inşaat sektöründe epoksi işlemlerinde su artıma ve havuz gibi farklı sektörlerde kullanılır.QUARTZ KUM - ARITMA, AKVARYUM ve HAVUZ KUMU KULLANIM ALANLARI..
5,65TL
Vergiler Hariç:5,65TL
TURBİDEX FİLTRASYON MEDYASITurbidex granülleri geniş ölçüde yüzey alanına sahip alüminyum silikat minerallerini içerirler. Böylece eşsiz askıda katı madde filtrasyonu gerçekleşir. Büyük gözenekli yapısıyla 5 mikronun altında filtrasyon derecesine ulaşılabilmektedir. Geleneksel kum ve ..
65,61TL
Vergiler Hariç:65,61TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)
Mağazamızdan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Mağazamızı kullanarak çerezleri kabul etmiş sayılıyorsunuz.
HD Bilişim® | E-ticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.