Menu
Sepetiniz


Endüstriyel Filtrasyon Tankları

Endüstriyel Filtrasyon Tankları    

DOLOMİT pH YÜKSELTİCİ FİLTRASYON MEDYASI
Ücretsiz Kargo
DOLOMİT pH YÜKSELTİCİ FİLTRASYON MEDYASIAsidik suların pH’nın yükseltilmesi ve az miktar limitli demirin alınması için kullanılır. Suyun mineral ile kontağı esnasında serbest karbondioksit alınır ve çözünen kalsiyum sertliğin artmasına sebep verebilir. Bu arada filtre görevi de görür. Belirli bir za..
19,90TL
Vergiler Hariç:19,90TL
JACOBİ AKTİF KARBON COCONUT BAZLI FİLTRASYON MEDYASI
Ücretsiz Kargo
JACOBİ COCONUT BAZLI AKTİF KARBONAktif karbon, absorbsiyon kapasitesi yüksek fizikokimyasal arıtmada kullanılan bir mineraldir. Aktif karbon minerali sularda; renk, tat, koku veren eriyik gazların, çözülmemiş organik ve organik olmayan kirliliklerin sudan uzaklaştırılmasında kullanılır. Ak..
39,90TL
Vergiler Hariç:39,90TL
JACOBİ AKTİF KARBON KÖMÜR BAZLI FİLTRASYON MEDYASI
Ücretsiz Kargo
JACOBİ KÖMÜR BAZLI AKTİF KARBONAktif karbon, absorbsiyon kapasitesi yüksek fizikokimyasal arıtmada kullanılan bir mineraldir. Aktif karbon minerali sularda; renk, tat, koku veren eriyik gazların, çözülmemiş organik ve organik olmayan kirliliklerin sudan uzaklaştırılmasında kullanılır. Akti..
29,90TL
Vergiler Hariç:29,90TL
ZEOLİT FİLTRASYON MEDYASI
Ücretsiz Kargo
ZEOLİT FİLTRASYON MEDYASIZeolit birçok endüstriyel, tarımsal ve medikal alanda kullanılanır, zeolitler, kristal yapılarında su taşıyabilen ve M2 / nO.Al2O3.xSiO2.yH2O formülüne sahip olan alüminosilikat mineralidir. Zeolitin içeriğindeki moleküller farklı toksinlere saldıran ve hapseden çok güç..
69,90TL
Vergiler Hariç:69,90TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)