Menu
Sepetiniz

Bulanıklık ve A.K.M. Giderim Mineralleri

Bulanıklık ve A.K.M. Giderim Mineralleri

ANTRASİT FİLTRASYON MEDYASIAntrasit, multimedya kum filtrelerinde üst katman filtrasyon minerali olarak kullanılan doğal bir mineraldir. Antrasit özgül ağırlığı kuars kuma göre daha düşük olması nedeniyle multimedya filtrelerin ters yıkaması sonrasın en üst katmanında kalabilmektedir. Antrasit, tane..
34,90TL
Vergiler Hariç:34,90TL
ANYONİK POLİELEKTROLİT - AGROFLOK FİLTRASYON MEDYASIAtık su arıtma sistemlerinde koagülant ( pıhtılaştırma ) işleminden sonraki aşamada yumaklaştırma işlemini gerçekleştirir. Kimyasal atık su arıtma tesislerinde atığın cinsine bağlı olarak su ile çözelti yapılarak anyonik polielektrolit tatbik edilm..
52,90TL
Vergiler Hariç:52,90TL
QUARTZ KUM - ARITMA, AKVARYUM ve HAVUZ KUMU SiO2 bilinen ve en yaygın rastlanan minerallerden biridir. Kuvars kumu yapı kimyasallarında, boya ve inşaat sektöründe epoksi işlemlerinde havuz ve su artıma gibi çeşitli sektörlerde kullanılır.KULLANIM ALANLARI:  Başta inşaat sektöründe betonlamada o..
49,90TL
Vergiler Hariç:49,90TL
TURBİDEX FİLTRASYON MEDYASITurbidex granülleri yüksek yüzey alanına sahip alüminyum silikat minerallerine sahiptir.Bu sayede benzersiz askıda katı madde filtrasyonu gerçekleştirmektedir. Büyük gözenekli doğasıyla 5 mikronun altında filtrasyon derecesi yakalana bilmektedir. Geleneksel kum v..
39,90TL
Vergiler Hariç:39,90TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)